KONST / Litografier / Färglitografi 12983379
nr 1298 3379
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/90, daterad -71, oramat löst blad. Motivet: 38x29 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:26:13
700 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren